Elki Ciępki

Ręcznie robione ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Zaproszenia wykonywane są ręcznie z wykorzystaniem kwiatków również ręcznie robionych z naturalnych elementów, dlatego pojedyncze egzemplarze różnią się między sobą. Dzięki temu każde zaproszenie jest inne i ma indywidualny urok własny. Razem tworzą “kwiatową rabatę”, a nie klony identycznych, powtarzalnych odbitek cyfrowych. Dla zainteresowanych, możliwość zamówienia wraz z cenami i innymi detalami znajdują się w sklepie www.3xd.pl w zakładce ZAPROSZENIA.

 

Zaproszenie “CZERWONE MAKI” z motywem czerwieni dla odważnych Panien Młodych i tych Par Młodych, które wybiorą czerwień lub bordo jako kolor przewodni swojego ślubu i wesela. Prócz dominującego czerwonego maka zaproszenie przewiązane jest kokardką w tym samym kolorze.

zaproszenie - Czerwone Maki

 

Zaproszenie “ROMANTYCZNE ANEMONY” z motywem kwiatu w kremowym odcieniu, dobranym do koloru papieru i szyfonową kokardką w kolorze dodatków ślubnych, dla romantyczek i tradycjonalistek.

zaproszenie - Romantyczne Anemony

 

Zaproszenie “KREMOWA RÓŻA” z kremowym kwiatem róży na złotym papierze lub perłowym w odcieniu ecru stanowi połączenie tradycji i tradycyjnego kwiatu róży z nowoczesną i niespotykaną formą zaproszenia ślubnego.

Oryginalne i niepowtarzalne zaproszenie ślubne ręcznie robione - z kremową różą

 

Zaproszenie “DUET RÓŻANY ” – z dwoma niewielkimi kwiatkami róży, ręcznie wykonanymi z surowców naturalnych, na perłowym kremowym papierze. Całość tworzy wyjątkowy klimat i wprowadza w ślubny nastrój. Wszystkie zaproszenia wewnątrz mają wklejkę z treścią zaproszenia, indywidualnie personalizowaną dla każdego gościa.

Zaproszenie ślubne "DUET RÓŻANY" - ręcznie robione, wyjątkowe dla wyjątkowych

 

Zaproszenie “Z MOTYWEM KWIATOWYM” wykonane jest z papieru w kolorze starego złota, ale możliwe jest wykonanie z każdego innego papieru i w kolorze, jaki życzą sobie Państwo Młodzi. Przewiązane jest satynową wstążeczką z kwiatkiem i wewnątrz także pojawia się ten sam kwiatowy motyw.

Zaproszenie ślubne "Z MOTYWEM KWIATOWYM" ręcznie robione | stare złoto, ecru, satyna

Udostępnij: